KafePi

32

Erzene Mah. 80 Sok. No:23 Bornova Bornova / İzmir

Bornova, kafeler ve eğlence mekanlarıyla bambaşka bir ilçe. İzmir’in eğlence sektöründe yükselen ilçesi Bornova, farklı konseptteki mekanlara da ev sahipliği yapıyor. Bunlardan biri de İstanbul’da başarısını kanıtladıktan sonra diğer illere de yayılan KafePi. Bornova’da bir zamanlar çevresi duvarlarla çevrili olan eski bir köşk yaklaşık 2 yıldır KafePi olarak hizmet veriyor.

MUHTEŞEM BİR KÖŞK; EŞSİZ BİR BAHÇE

Bornova’nın en önemli yapıları arasında sayılan eski bir köşkü özenli bir restorasyon çalışmasının ardından İzmirliler’e kazandıran KafePi Group, rahat ve kaliteli eğlence mekanı arayışlarına da cevap verdi. Eşşsiz mimarisi ve nefes alan bahçesiyle farkı hemen hissedilen KafePi Bornova Bistro kısa sürede gençlerin en önemli buluşma noktası haline geldi.

KAHVALTIDAN ERTESİ SABAHA KADAR…

KafePi Bornova’da gün sabah 08:00’de kahvaltı servisi ile başlıyor. Öğle yemeği, akşam yemeği derken sabah 04:00’e kadar burada vakit geçirmek mümkün. Mekan yaz ve kış dönemi için üç farklı bölüme ayrılmış. Ferah bahçesi, tarihi köşkü ve hareketli kış bahçesi olmak üzere üç farklı alanda misafirlerini ağırlayan KafePi Bornova neredeyse tüm gün yaşayan bir mekan. Mekan; köşkte DJ performansı başta olmak üzere, canlı müzik performanslarına, Quiz Night ve İç-Tut gibi KafePi’ye özel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. En eğlencelisi de tabii ki; KafePi Bornova’ya özel “saat 3 ile 3.14 arasında alınan her ürüne ikincisi bedava uygulaması. Bu saatler arasında alkollü içkilerden yemeğe, hatta tatlılara kadar her şeyin ikincisi size bedava sunuluyor.

Paylaş
Önceki İçerikAlavara
Sonraki İçerikDenizaltı Cafe & Restaurant