Meşhur Tavacı Recep Usta, Alsancak

30

Atatürk Caddesi No:364 Alsancak- Konak / İzmir

Doğu’nun o gizemli lezzetlerini, mistik tariflerini en güzel şekliyle sunan meşhur Tavacı Recep Usta İzmir Alsancak Kordon’da ki otantik restoranıyla misafirlerini ağırlıyor.

Yemek kültürünü yaşam şekli ile bütünleştiren Tavacı Recep Usta; Doğu’nun o güzel lezzetlerini hakkını vererek yapabilen çok az restoranttan biri olma özelliğini taşıyor.

Recep ustanın oğlu Veysi Budak’ın işlettiği İzmir Alsancak Kordon şubesi 1500 kişiye aynı anda servis yapabilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Kendine has otantik ve şık mimarisi, dekoru ve lezzetli mutfağının yanı sıra yöresel kostümleriyle servis yapan personeli de ilgi çekiyor. Bir çok seçkin ve tanınmış isminde yemek için değişmez adresi olan Tavacı Recep Usta günün her saati adeta dolup taşıyor.

Eğer Tavacı Recep Ustaya geldiyseniz özellikle, Kaburga dolması, fırında incik gerdan ve yanında yayık ayranını denemelisiniz. Yöresel lezzetlerin eşsiz sunumuyla karşılaşacağınız Tavacı Recep Ustada kişi başı 45 liraya güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikLeman Kültür, Alsancak
Sonraki İçerikAlavara