HABER PORTALI
Kıbrıs'n Dijital Haber Platformu

BTM 2’nci Lig başlıyor: İşte ilk hafta programı

181

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen İktisatbank Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig’de 1.hafta programı belli oldu.

7 grupta toplam 21 karşılaşma oynanacak.

28-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak maçlarının tamamı saat 17.00’de başlayacak.

İşte ilk haftanın programı:

İktisatbank BTM 2.Lig 1.Grup

28 Mayıs Cumartesi – Yedidalga Aksu SK – Poy Rent a Car Yeşilyurt SD (Denizli Bilal İyigün Stadı ​ )

29 Mayıs Pazar –  Akçay SK – Gayretköy GSK (Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı)

29 Mayıs Pazar – Gaziveren SK – Zümrütköy SK (Gaziveren Semih Türköz Stadı)

İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup

28 Mayıs Cumartesi – Akdeniz KSD – Yeşiltepe Ilgaz SD (Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı)

28 Mayıs Cumartesi – Yeşil Harnıp Kozanköy SK – Mevlevi SK (Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası)​

29 Mayıs Pazar – Çamlıbel SKD – Kalkanlı SK (Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı)

İktisatbank BTM 2.Lig 3.Grup

28 Mayıs Cumartesi – Ağırdağ Boğaz TSK – Pınarbaşı ÇSK (Gönyeli Stadı)

28 Mayıs Cumartesi – Serhatköy SK – Şirinevler YSK (Güzelyurt Sentetik Sahası)

29 Mayıs Pazar – Bahçeli SK – Alayköy SKKD (Esentepe Erdal Barut Stadı)

İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup

28 Mayıs Cumartesi – Kırıkkale TSK – Aslanköy GSD (Balıkesir Stadı)

29 Mayıs Pazar – Yeniceköy ZSK – Pergama SD (Cihangir Stadı)

29 Mayıs Pazar – Akıncılar GSK – Gaziköy SK (Akdoğan Özgürlük Stadı)

İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup

28 Mayıs Cumartesi – Tuzla ABSK – Yenişehir SK (Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı)

28 Mayıs Cumartesi – Güvercinlik İYSK – Çayönü SK (Dörtyol Adem Nural Stadı)

29 Mayıs Pazar – Pile TSK – Korkuteli GD (Paşaköy 100. Yıl Stadı)

İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup

28 Mayıs Cumartesi – Mutluyaka HSK – Ötüken TKOSK (Geçitkale Stadı)

29 Mayıs Pazar – Autorite Civisil SK – Alaniçi YSK (Geçitkale Stadı)

29 Mayıs Pazar – Tatlısu Seracılar SK – SFC Boğaziçi SK (Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı)

İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup

28 Mayıs Cumartesi – Bafra SK – Ardahan SD (Mehmetçik Stadı)

28 Mayıs Cumartesi – Yarköy PGSK – Ergazi GSK (Kaplıca Emre Genç Stadı)

29 Mayıs Pazar – Dipkarpaz TSK – Kaplıca Karadeniz 61 SK (Dipkarpaz Stadı) ​

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.