HABER PORTALI
Kıbrıs'n Dijital Haber Platformu

CTP’nin Lapta adayı Avukat Emre Efendi

39

CTP’nin Haziran 2022 yerel seçimlerinde Lapta Belediye Başkanlığı adaylığına kimi getireceği belli oldu.

Avukat Emre Efendi sosyal medya hesabından adaylığını ilan ederek şu ifadeleri kullandı:

Her fırsatta bu bölgeye bu beldeye aşığım dediğim bölgemin Belediye Başkanlığına yani Lapta Belediyesi Belediye Başkanlığına adayım.
Lapta’dan Sadrazamköy’e, Kayalar’dan Alemdağ’a, Kozanköy’e, Çamlıbel’den Akdeniz’e, Tepebaşı’na, Hisarköy’den köyüm Karşıyaka’ya, Geçitköy’e, Kormacit’e ve bağlı diğer tüm köylere hak ettiği değeri ve hizmeti vermek için hepbirlikte omuz omuza yola çıktık.
Bu yola bilinçli, hazırlıklı bir şekilde koyulduk.
Makama ve mevkiye ne düşkünlüğüm ne de ihtiyacım var. Kişisel-Zümresel menfaatler ve ikballer değil; Bölgenin yasal mevzuata uygun, doğru ve bilinçli hamlelerle, çevre bilinciyle, çevreyle birlikte, koruyarak kalkınması ve gelişmesidir esas olan. Buna hazırız ve bunların planını yapmış durumdayız. Yegane amacım bölgeyi hak ettiği yere taşımak, halkın ve çalışanın mutlu olduğu bir belde yaratmaktır.
Kimseyle kavgam yok, kimseyle kişisel sorunum yok, kimseye hırsım yok, kimseden intikam peşinde değilim, kimseyi diğerinden ayırmadım. Herkesin her kesimin adayıyım. Bölgeyi parçalarından yeniden birleştirmeye, güçlendirmeye adayım.
Selam olsun.
Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.