HABER PORTALI
Kıbrıs'n Dijital Haber Platformu

Doğancı Spor Kulübü, Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ertay’a Ateş Püskürdü…

2.550

Doğancı Spor Kulübü, Baf Ülkü Yurdu Başkanı Ahmet Erkal’a tepki gösteren açıklama yaptı.

Doğancı Spor Kulübü Yönetim Kurulu adıyla  yapılan açıklama şöyle:

19 Mart 2022 tarihinde Lefke Stadı’nda, Lefke Baf Ülkü Yurdu U15 takımları arasında oynanan maçta Lefke türbininde olan olaylarla hiçbir ilgimiz alakamız olmamasına rağmen futbolcumuz Azmi Coşkun ile Baf Ülkü Yurdu Başkanı Ahmet Ertay yaşamış olduğu diyalogda, Ahmet Ertay’ın yaptığı basın bildirisinde Doğan Spor Kulübü’nün isminin geçmesini, futbolcumuz Azmi Coşkun ile yaşamış olduğu diyaloğu Doğancı Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak kınıyoruz.

Ne yazık ki bu adama artık Başkan sıfatını yakıştıramıyoruz. Her galip geldiğimiz haftalarda bir olay ile gündeme geliyor.

1. olayda bizi Lapta Spor Kulübü ile ilk yarıda oynanan ve 1 – 0 galip geldiğimiz de Lapta Spor Kulübü’nü arayarak tahkimde kazanmış olduğumuz Tahsin Ergen’in kendi lisanslı futbolcusu olduğunu beyan etmiş ve maçın düşmesi için Lapta Spor Kulübüne bizi şikayet etmiştir.

2. olayda Azmi Coşkun ile tribünde yaptığı diyalog bizim adımızı karıştırmıştır. Şu iyi bilinmelidir ki bizim (DSK), Baf camiası ile herhangi bir sorunumuz yoktur. Ama bu adama da artık birileri dur demesi gerekiyor.
Bölgede her kulüp ile kavgalı olan bir kulüp başkanı, camiaları illaki birbirine sokacaktır. Bunun yaptığı başkanlık mı, voyvodalık mı? Birileri dur desin artık.

Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ertay

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.